Angličtina Němčina

O nás

Společnost 1plus-JČ-CZ, s.r.o.je významným hráčem v autodopravě v České republice. Základem podnikatelské činnosti je přeprava zboží. Zajišťujeme kvalitní a individualizovanou přepravu kusových i paletových zásilek valníky s plachtou do 10 europalet v tuzemsku a Evropě, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Mezi klienty 1plus-JČ-CZ patří řada českých spedic. Přepravované zboží je kvalitně pojištěno dle CMR. Možnost připojištění je samozřejmostí.

Zkušení dispečeři řídí dopravu zboží několika desítkami vozů po celé Evrovpské unii a ve Švýcarsku. Naše firma poskytuje také kvalitní a individualizovanou přepravu osob v tuzemsku, Evropě a Turecku, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Mezi klienty 1plus-JČ-CZ, s.r.o. patří cestovní kanceláře, hotely a školy. Zajišťujeme i dopravu na kulturní akce, výstavy, hotely, svozy na svatby a transfery na letiště.

1plus-JČ-CZ, s. r.o. má vlastní autopůjčovnu. Naše autopůjčovna v Českých Budějovicích nabízí kvalitní a prověřené vozy servisované v pravidelných intervalech. Za 100%-ní technický stav a čistotu našich automobilů ručíme. Vůz k zapůjčení vám rádi v provozovně České Budějovice předvedeme během zkušební jízdy před jeho zapůjčením. Vůz vám rádi přistavíme až k domu.

Náš jihočeský partner autoservis Zdeněk Marek vám nabízí odborný servis pro všechny značky vozidel. Od drobných až po velmi složité opravy vyžadující nákladné vybavení a profesionální znalosti. Provádí pravidelný servis a údržbu vozů i v záruce. Vašemu vozu opraví motor, převodovku, klimatizaci, brzdy, řízení, tlumiče, výfuk, spojku, podvozek, karoserii, lak, elektroinstalaci, turbo, vstřikování, atd. Servis má své sídlo v Českých Budějovicích.

 

Vážení klienti, 

velmi si vážíme každého z vás. Za naši společnost vám garantuji maximální spolehlivost a rychlost přepravy zboží i osob. Rádi vám také zapůjčíme některý z našich prověřených vozů. Děkuji za důvěru, které si upřímně vážíme a těšíme se na další spokojené zákazníky. 

S úctou

Stanislav Štrob, jednatel společnosti

Kontakt:

1plus JČ - CZ, s.r.o.

Poličanská 1487,
Újezd nad Lesy,
190 16 Praha 9

IČ 03968774
DIČ CZ03968774

 

Korespondenční adresa:
Prachatická 9
370 05 České Budějovice

+420 776 311 794

info@1plustransport.cz